Agencja Pracy Tymczasowej Eurokadra S.A. (cert. 8252) poszukuje pracownika do wewnętrznych struktur firmy na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac

Nr Referencyjny: 000000
  • Miejsce pracy: Katowice
  • Rodzaj pracy: stała

Zadania:

Prowadzenie dokumentacji kadrowej zgodne z obowiązującymi przepisami prawa Prowadzenie rozliczeń kadrowo-płacowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa Wyliczenie wynagrodzeń i zobowiązań publiczno-prawnych z tytułu umów o pracę i umów cywilno-prawnych Sporządzanie sprawozdań i deklaracji do instytucji zewnętrznych (PFRON, SODiR, ZUS, US, GUS)

Wymagamy:

Udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku minimum 2 lata Wykształcenie kierunkowe Znajomość programu Optima, Płatnik Znajomość Prawa Pracy Samodzielność, terminowość i nastawnie na realizację wyznaczonych zadań Umiejętność ustalania priorytetów i efektywnego zarządzania czasem Otwartość i komunikatywność, umiejętność pracy w zespole Dyspozycyjność WYKSZTAŁCENIE: Wyższe magisterskie

Oferujemy:

Umowę o pracę Możliwość rozwoju zawodowego Pracę w dynamicznym zespole