Grupa Euro Kadra S.A. (nr certyfikatu 8252) to profesjonalne Agencje Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, których głównym zadaniem jest wyszukiwanie i oferowanie wykwalifikowanych pracowników. www.eurokadra.com.pl

ASYSTENTKA ZARZĄDU - Katowice

Nr Referencyjny: 00000
  • Miejsce pracy: Katowice
  • Rodzaj pracy: stała

Zadania:

czynne wsparcie w codziennej pracy Prezesa, zarządzanie kalendarzem zarządu, organizowanie spotkań biznesowych, podróży służbowych, pisanie umów biznesowych dla klienta we współpracy z odpowiednimi działami Firmy, uczestnictwo w delegacjach, dbanie o nienaganny wizerunek firmy

Wymagamy:

doświadczenie nim. 2 lata na w/w stanowisku, wykształcenie wyższe o kierunku: ekonomia, prawo, biegła znajomość języka angielskiego, niemieckiego, znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego będzie dodatkowym atutem, wysokie umiejętności interpersonalne, umiejętność szybkiego reagowania oraz działania na wyznaczone zadanie, dyspozycyjność do częstych delegacji służbowych, prawo jazdy kat B

Oferujemy:

umowę o pracę, narzędzia pracy: telefon służbowy, laptop, itp., pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku