INTEGRA Consulting Poland obecna jest na rynku od 18 lat. Znajdujemy się w czołówce firm szkoleniowo-doradczych. Realizujemy programy rozwojowe, wzmacniamy odpowiedzialność i zaangażowanie jednostek oraz zespołów. Dzięki naszym rekomendacjom zatrudniani zostają najlepsi kandydaci – specjaliści i menadżerowie.

Konsultant ds. Rekrutacji

Nr Referencyjny: KR/06/16
  • Miejsce pracy: Poznań
  • Rodzaj pracy: stała

Zadania:

Twoje zadania będą polegały na: — pozyskiwaniu projektów rekrutacyjnych oraz doradztwa zawodowego; — realizacji planów sprzedażowych; — budowaniu i utrzymywaniu długotrwałych relacji z klientami; — samodzielnym i kompleksowym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (stanowiska specjalistyczne i managerskie); — prowadzeniu sesji AC/DC; — współpracy z pozostałymi konsultantami oraz innymi działami w firmie; — sporządzaniu raportów; — reprezentowaniu firmy w różnego rodzaju wydarzeniach branżowych.

Wymagamy:

Szukamy Kandydatek/Kandydatów, którzy cechują się: — wykształceniem wyższym; — doświadczeniem w sprzedaży, budowaniu i podtrzymywaniu relacji ze stałymi partnerami handlowymi oraz prowadzeniu procesów rekrutacyjnych; — komunikatywną znajomością języka angielskiego lub niemieckiego; — mobilnością i gotowością do częstych wyjazdów służbowych; — umiejętnością pracy w zespole oraz komunikatywnością; — znajomością pakietu MS Office; — inicjatywą własną i zaangażowaniem w pracę; — posiadają czynne prawo jazdy kat. B. Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie CV Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2016r., poz. 677). Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Oferujemy:

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy oferujemy: — niezbędne narzędzia pracy (smartfon, komputer, samochód do dyspozycji przy wyjazdach służbowych); — stałe wynagrodzenie oraz premie uzależnione od wyników pracy; — umowę o pracę; — możliwość rozwijania swoich kompetencji (kursy językowe, szkolenia, konferencje); — pracę w nowoczesnej, ciągle rozwijającej się firmie, w atmosferze inspirującej do działania.