Agencja Pracy Tymczasowej EuroKadra S.A. (nr cert. 8252) poszukuje kandydatów na stanowisko Koordynatora Pracowników Tymczasowych. W związku z ciągłym rozwojem Naszej Agencji Pracy Tymczasowej poszukujemy osób z charyzmą, ukierunkowanych na cel, silnie zmotywowanych do działania, dyspozycyjnych oraz mobilnych, które posiadają doświadczenie w koordynacji pracowników tymczasowych oraz prowadzeniu projektów w APT.

KOORDYNATOR PRACOWNIKÓW TYMCZASOWYCH

Nr Referencyjny: 000000
  • Miejsce pracy: Katowice
  • Rodzaj pracy: stała

Zadania:

Koordynacja pracowników tymczasowych (zarówno Polaków jak i Obcokrajowców) pod względem: zawarcia umowy, podpisania dokumentów, ciągłości zatrudnienia oraz zwolnienia, organizacji kwater oraz kontroli pracowników zakwaterowanych, rozliczania list obecności, godzin pracy, dbania o dobre relacje z pracownikami, pomocy w rozwiązywaniu problemów pracowniczych związanych z zatrudnieniem, przekazywania niezbędnych informacji – dbałość o zachowanie dobrej komunikacji wewnątrz i na zewnątrz firmy, dbania o wzorowe relacje z Kontrahentami firmy,

Wymagamy:

umiejętność samodzielnego nadzoru grupy pracowników – poparte doświadczeniem w Agencji Pracy Tymczasowej na podobnym stanowisku – wymóg konieczny, wykształcenie wyższe z zakresu ZZL lub pokrewne, znajomość zasad zatrudnienia pracowników, prawa pracy, dyspozycyjność do częstych delegacji (do dyspozycji samochód służbowy), czynne prawo jazdy kat B, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz dobrej organizacji pracy,

Oferujemy:

pracę w Agencji Pracy Tymczasowej działającej na rynku ponad 11 lat, pracę na odpowiedzialnym stanowisku pracy, umowę o pracę + system prowizyjny, niezbędne narzędzia pracy np. laptop, telefon komórkowy,