Międzynarodowa Agencja Pracy – EuroKadra S.A. (nr certyfikatu 8252) poszukuje osób do pracy na stanowisku:

OPERATOR SYSTEMU SAP - Sochaczew

Nr Referencyjny: 00000
  • Miejsce pracy: Sochaczew
  • Rodzaj pracy: stała

Zadania:

przygotowanie systemowe komponentów i packmatów potrzebnych do produkcji, przyjęcie komponentów i packmatów na skaner, wydanie systemowe gotowego wyrobu, liczenie etykiet potrzebnych do produkcji na Maszynie Liczącej, zwrot pozostałości poprodukcyjnych do Magazynu, przyjęcie systemowe dostaw – bez rozładunku, bieżąca kontrola stanów magazynowych, potwierdzanie produkcji w SAP, rekonsyliacja dzienna komponentów, kontrola uszkodzeń, dzienne zdjęcia systemowe uszkodzeń po produkcyjnych, przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP, dbanie o porządek na stanowisku pracy, dbanie o powierzony pracownikowi sprzęt

Wymagamy:

SZUKAMY OSÓB: z doświadczeniem w pracy w systemie SAP (mile widziane), lub z doświadczeniem w wydawaniu i przyjęciu towaru, ze znajomością obsługi komputera, z doświadczeniem w pracach magazynowych

Oferujemy:

praca w centrum Sochaczewa, praca pon - pt, praca w systemie 3-zmianowym, stawka godzinowa plus premia