Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy. Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

SAP HR Consultant

Nr Referencyjny: SAP HR/HRP.pl
  • Miejsce pracy: Katowice
  • Rodzaj pracy: stała

Zadania:

  • przeprowadzanie analizy funkcjonowania systemu SAP HR (głównie moduł payroll)
  • testowanie funkcjonalności systemu SAP HR
  • rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem systemu
  • obsługa aplikacji i zarządzanie strukturami SAP w module HR
  • wsparcie użytkowników i utrzymywanie danych w systemie
  • budowanie i utrzymywanie relacji z pracownikami wszystkich szczebli
  • odpowiedzialność za funkcjonowanie i techniczne wsparcie dla obszaru HR

Wymagamy:

  • min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku będzie dodatkowym atutem
  • wysokiego poziomu kompetencji interpersonalnych i komunikacyjnych
  • samodzielności i odpowiedzialności
  • zdecydowania w działaniu
  • umiejętności zarządzania własnym czasem pracy
  • wykształcenia wyższego
  • min. dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • aktywny udział w rozwojowych, pełnych wyzwań projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego poprzez szkolenia oraz jasną ścieżkę kariery
  • stabilną pracę w doświadczonym zespole
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, imprezy integracyjne itd.)

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

Wpis KRAZ: 8162