Agencja Pracy Tymczasowej HR Masters poszukuje kandydata/kandydatkę na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac

Nr Referencyjny: Skp/HRPolska.pl
  • Miejsce pracy: Gliwice
  • Rodzaj pracy: stała

Zadania:

  • obsługa kadrowa pracowników tymczasowych
  • kompleksowe naliczanie wynagrodzeń
  • ewidencja i naliczanie czasu pracy pracownikom
  • kontrola deklaracji GUS, ZUS i PFRON
  • sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy zgodnie z Kodeksem Pracy

Wymagamy:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • kompleksowa wiedza z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ZUS
  • znajomość obsługi programu kadrowo-płacowego Symfonia oraz Płatnik
  • dobra znajomość MS Excel

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dobra atmosfera pracy

Prosimy o dopisanie w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez HR Masters Sp.j. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)."