Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Dołącz do cenionej marki na rynku HR! U nas każdy dzień to nowe wyzwania i okazja do rozwoju zawodowego.

Specjalista ds. rekrutacji (inżynieria i produkcja)

Nr Referencyjny: SR_Kilelce/HRP.pl
  • Miejsce pracy: Kielce
  • Rodzaj pracy: stała

Zadania:

Zostając członkiem zespołu Randstad Professionals (Engineering), będziesz samodzielnie prowadzić procesy rekrutacji na stanowiska z obszaru inżynierii i produkcji, nawiązując dobre relacje z kandydatami i klientami.

Wymagamy:

Jeżeli:

  • masz przynajmniej roczne doświadczenie w przeprowadzaniu rekrutacji na stanowiska specjalistyczne i managerskie z branży inżynierii i produkcji
  • skutecznie docierasz do najlepszych kandydatów, umiejętnie budując pozytywne relacje
  • metoda direct search nie jest Ci obca
  • dążysz do realizacji wyznaczonych celów
  • śledzisz trendy w inżynierii i produkcji
  • jesteś osobą otwartą, samodzielną i zaangażowaniem wykonujesz swoje obowiązki
  • świetnie organizujesz sobie czas pracy
  • swobodnie komunikujesz się w języku

Jesteś dla nas idealnym kandydatem :)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy
  • pakiet szkoleń doskonalących
  • pełny dostęp do narzędzi ułatwiających pracę: CRM, baza kandydatów, profile Linkedin, Goldenline
  • samodzielność i swoboda w realizacji zadań
  • możliwość współpracy z największymi polskimi i zagranicznymi firmami na rynku
  • praca w firmie cenionej i rozpoznawalnej przez kandydatów i pracodawców